Treningi

Zajęcia prowadzimy na matach

 

sala 1 – pl. Narutowicza

adres: Warszawa, ul. Akademicka 5
telefon: (22) 234 44 09

(pełna mapa)

zajęcia:

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
17:00-18:00 dzieci gr. I 17:00-18:00 dzieci gr. I  17:00-18:00 dzieci gr. I
18:00-19:00 dzieci gr. II 18:00-19:00 dzieci gr. II  18:00-19:00 dzieci gr. II

 

    • opis grup
      • II – ćwiczący judo ponad 1 rok  w wieku 8-14 lat
      • I – nowo przyjmowane dzieci w wieku 5-12 lat
    • podczas pierwszego roku ćwiczeń uczestnicy nauczą się padów (bezpieczne upadki), podstawowych rzutów i trzymań; zostaną przygotowani i przystąpią do pierwszego egzaminu na stopień w judo – 6 KYU oraz zapoznają się z technikami z zakresu 5 KYU

Zajęcia prowadzą:
Tr.Stanisław Michałowski

 

sala 2 – Fontany

adres: Warszawa, ul. Antoniego Fontany 3 (Szkoła Podstawowa nr 133)

zajęcia:

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
16:05-17:05 dzieci  gr.I 16:05-17:05 dzieci gr.I 16:05-17:05 dzieci gr.I
17:05-18:05 dzieci gr.II 17:05-18:05 dzieci gr.II 17:05-18:05 dzieci gr.II
18:05-19:05 dzieci
gr.III
18:05-19:05 dzieci gr.III 18:05-19:05dzieci gr.III

opis grup

  • I – gr. początkująca/naborowa – zajęcia wspierane w ramach programu „Sportowy talent” finansowanego przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

zakochaj_sportowej _warszawie

  • II – gr. średnio zaawansowana
  • III- gr. zaawansowana

Zajęcia prowadzą
Tr.Wojciech Niedomagała tel.601-321-884

 

sala 3 – Babice – szkoła

adres: Warszawa – Stare Babice, Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza


(pełna mapa)

zajęcia:

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
16:30-17:30dzieci
gr.I
 16:30-17:30dzieci
gr.I
17:30-18:30dzieci
gr.II
 18:45-19:45dzieci
gr.III
 17:30-18:30dzieci
gr.II
 19:45-20:45dzieci
gr.III

opis grup

      • dziecięco-młodzieżowe
          • I –   grupa początkująca/naborowa
          • II –  grupa średniozaawansowana
          • III – grupa zaawansowana

Zajęcia prowadzą:
Tr. Wojciech Niedomagała tel.601-321-884
Tr. Paweł Jeżewski tel.505-020-168

 

sala 4 – Izabelin

adres: Warszawa – Izabelin, ul. Wojska Polskiego 51


(pełna mapa)

zajęcia:

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
17:30-18:30
dzieci gr. I
16:30-17:30
dzieci gr. I

opis grup

      • dziecięco-młodzieżowe
        • I – grupa początkująca
        • II – grupa początkująca

Zajęcia prowadzą:
Tr. Paweł Jeżewski tel.505-020-168

 

sala 5 – Aspekt

adres: Warszawa, ul. Aspekt 48 (Szkoła Podstawowa nr 80)

zajęcia:

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
 15:30-16:30
dzieci gr. I
 15:30-16:30
dzieci gr. I

opis grup

      • dziecięco-młodzieżowe
        • I – grupa początkująca

Zajęcia prowadzą:
Tr. Robert Hachulski tel.609-804-700